Apie mus

Pradžia  >>  Apie mus

Kepykla “Riestlita” dirba nuo 1994 metų, pristatydama specializuotus gaminius. Įmonės gaminama produkcija tiekiama Lietuvos, Europos Sąjungos rinkoms, mūsų gaminiai pasiekia net JAV bei Jungtinius Arabų Emyratus. Per tiek metų sukaupėme didžiulę patirtį, tapome savo rinkos specialistais ir lyderiais. Dirbame tiksliai ir punktualiai. Dėl komandos apimties ir įgūdžių susidorojame su reikliausiais užsakovais ir visada išpildome mums keliamus užsakymus. Šiuo metu „Riestlita” gamina daugiau kaip 15 rūšių meduolių, 5 rūšis avižinių sausainių, 10 rūšių įvairių riestainių bei traškučių bei virš 20 rūšių sausainių. Toks produkcijos asortimentas leidžia mums būti itin lankstiems ir konkurencingiems. Net įnoringiausias klientas ras būtent jam tinkantį produktą.

Visa mūsų produkcija gaminama tik iš aukščiausios kokybės ingredientų. Patyrę mūsų darbuotojai užtikrina, kad liksite patenkintas visais gaminiais.
Kokybiška ir gero skonio produkcija Jus ir Jūsų šeimą lydės ne tik namuose, bet ir kelionėse, bei gamtoje. „Riestlitos“ sausainiai, traškučiai ar meduoliai patiks ir jauniausiems smaližiams, ir subrendusiems saldumynų mėgėjams.

Pavadinimas

Aprasymas