Istorija

Pradžia  >>  Apie musa  >>  Istorija

UAB „Riestlita“ verslo pradžia prasidėjo nuo 1994-ųjų metų. Kepyklėlė pradėjo kukliai, pradžioje buvo kepami tik riestainiai ir pardavinėjami rajone esančiose parduotuvėlėse.
1996-aisiais metais UAB „Riestlita“ įsigijus naujos įrangos bei tobulinant kepimo technologijas buvo pradėta meduolių gamyba, tais metais buvo svarstoma jau įmonės plėtra.
1998-ųjų metų pradžioje įvyksta kepyklos plėtros etapas per kurį įmonė įsigija naujos technikos ir tobulina jau esamas įdiegtas kepimo technologijas. Atsižvelgiama į esamą riestainių ir meduolių gamybos procesą, siekiama gaminti daugiau, kokybiškiau ir su mažesniais kaštais.Įsigyjama speciali technika kepti avižinius sausainius bei UAB „Riestlita“ traškučius.Tais pačiais metais įmonė nusprendžia pradėti bendradarbiauti kartu su didžiausiais, vietinės – Lietuvos rinkos, pardavimų tinklais. Tai padeda UAB „Riestlita“ plėsti bei tobulinti savo įmonę. Verslui puikiai veikiant vietinėje rinkoje, buvo nuspręsta po šešerių metų aktyvinti eksportą į užsienio rinkas bei ieškoti klientų užjūryje. 2004 metais tai buvo vienas pagrindinių įmonės prioritetų – siekis išsaugoti geras pozicijas Lietuvoje bei plėsti užsienio rinkas. Šiuometu Riestlita eksportuoja apie ~25% savo produkcijos. Vis dar aktyviai ieškomi klientai tiek vietinėje tiek užsienio rinkose. UAB „Riestlita“ visada buvo ir bus įmonė siekianti aukščiausių standartų, nesvarbu kur.

Pavadinimas

Aprasymas